Наверх

Південна міжрегіональна філія Державного підприємства
«Інформ-Ресурси» МВС України

Південна міжрегіональна філія Державного підприємства «Інформ-Ресурси» МВС України є самостійним суб’єктом господарювання, який здійснює свою діяльність, спрямовану на забезпечення суспільних, загальнодержавних і особистих потреб шляхом систематичного здійснення виробничої, науково-дослідної, торговельної, іншої господарської діяльності виключно в порядку і на умовах, передбачених чинним законодавством України.
Підприємство створено з метою задоволення потреб фізичних та юридичних осіб в додаткових послугах, отримання прибутку і залучення коштів на підтримання належного рівня матеріально-технічного забезпечення органів внутрішніх справ в областях.

Основними напрямками діяльності компанії є:

  • Організація і здійснення посередницьких, комерційних, дилерських, дистриб’юторських, управлінських, агентських та інших послуг виробничого та невиробничого характеру;
  • Виготовлення бланків (документів) суворої звітності (обліку);
  • Здійснення поліграфічної та видавничої діяльності та інше.

Підприємство запрошує до співпраці суб’єктів господарювання, які здійснюють проведення технічного огляду колісних транспортних засобів, які займаються комерційною діяльністю з перевезення пасажирів і вантажів всіх категорій, а саме:

  • Надання послуг із забезпечення бланкової продукцією, виготовлення для Ваших підприємств бланків (документів) і бланків (документів) суворої звітності (обліку);
  • Співпраця зі страховими компаніями за агентськими договорами.

blank1

Довідка про несудимість – це єдиний офіційний документ, який свідчить про непричетність фізичної особи до злочинів, за які передбачено кримінальну відповідальність. Також, дана довідка підтверджує те, що особистість не мала судимості і не перебуває в розшуку.

Такий документ необхідний:

1. Здійснення усиновлення, встановлення опіки (піклування), створення прийомної сім`ї або дитячого будинку сімейного типу.
2. Оформлення документів в органи соціального забезпечення.
3. Оформлення візи для виїзду за кордон.
4. Надання в установи іноземних держав.
5. Оформлення на роботу.
6. Оформлення дозволу на зброю, оформлення ліцензії на роботу з вибуховими речовинами.
7. Оформлення ліцензії на роботу з наркотичними засобами, психотропними речовинами та прекурсорами.
8. Для участі у тендері.
9. Оформлення громадянства.
10. Оформлення або поновлення документів.
11. Подання до військового комісаріату.
12. Пред’явлення за місцем вимоги.